Havi műsor

HU

február

21. csütörtök

Félőlény
zenés mesejáték 10:00 | KAMARA Bérletszünet Jegyvásárlás
Pályaválasztás
tantermi előadás 12:45 | MSZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnázium
Hunyadi László
opera 18:00 | NAGYSZÍNHÁZ Schiller ifj. bérlet

V. László: TÖTÖS ROLAND
Cillei Ulrik: RÁCZ ISTVÁN Liszt-díjas
Szilágyi Erzsébet: HERCZENIK ANNA
Hunyadi László: TURPINSZKY GIPPERT BÉLA 
Hunyadi Mátyás: BOJTOS LUCA
Gara Miklós: LABORFALVI SOÓS BÉLA
Gara Mária: NÁNÁSI HELGA
Szilágyi Mihály: GYETVAI DÁNIEL
Rozgonyi: FORGÁCS PÉTER
Hadnagy: DEMETER SÁNDOR 
Vezényel: PHILIPPE DE CHALENDAR

Jegyvásárlás
Eklektikon 2048 (16)
pándimenzionális végjáték 19:30 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás

22. péntek

Pályaválasztás
tantermi előadás 10:35 | Fráter György Katolikus Gimnázium
KLAMM háborúja
tantermi előadás 11:25 | Kossuth Lajos Evangélikus Gimnázium
Hunyadi László
opera 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Földes ifj. bérlet

V. László: TÖTÖS ROLAND
Cillei Ulrik: RÁCZ ISTVÁN Liszt-díjas
Szilágyi Erzsébet: ÁDÁM ZSUZSANNA
Hunyadi László: TURPINSZKY GIPPERT BÉLA 
Hunyadi Mátyás: BOJTOS LUCA
Gara Miklós: LABORFALVI SOÓS BÉLA
Gara Mária: NÁNÁSI HELGA
Szilágyi Mihály: GYETVAI DÁNIEL
Rozgonyi: KOLOZSI BALÁZS 
Hadnagy: DEMETER SÁNDOR 
Vezényel: CSER ÁDÁM

Jegyvásárlás
Ünnep (16)
dráma egy részben 19:00 | KAMARA Upor (Arany, Ezüst) bérlet Jegyvásárlás
Agave
miskolci mítosz szünet nélkül 19:30 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás

23. szombat

Három nővér
vágyakozás két részben 17:00 | NAGYSZÍNHÁZ Csiky (Alap, Arany, Ezüst) bérlet Jegyvásárlás
Álom luxuskivitelben
táncjáték két felvonásban 19:00 | A Miskolci Balett vendégjátéka Budapesten a Művészetek Palotájában a Nemzeti Táncszínház szervezésében

26. kedd

Hunyadi László
opera 18:00 | NAGYSZÍNHÁZ Fráter ifj. bérlet

V. László: BÖJTE SÁNDOR
Cillei Ulrik: KELEMEN DÁNIEL
Szilágyi Erzsébet: HERCZENIK ANNA
Hunyadi László: PATAKI ADORJÁN 
Hunyadi Mátyás: BOJTOS LUCA
Gara Miklós: GEIGER LAJOS
Gara Mária: KRISZTA KINGA
Szilágyi Mihály: GYETVAI DÁNIEL
Rozgonyi: FORGÁCS PÉTER
Hadnagy: DEMETER SÁNDOR 
Vezényel: CSER ÁDÁM 

Jegyvásárlás
Jóembert keresünk (16)
zenés példázat 19:00 | KAMARA Szigligeti (Arany) bérlet Jegyvásárlás
Eklektikon 2048 (16)
pándimenzionális végjáték 19:30 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás

27. szerda

Pályaválasztás
tantermi előadás 09:55 | MSZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnázium
Félőlény
zenés mesejáték 14:00 | KAMARA Bérletszünet Jegyvásárlás
A cirkuszhercegnő
operett 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Bérletszünet

Fedora Palinska hercegnő: EPERJESI ERIKA
Mister X: SZŐCS ARTUR
Miss Mabel Gibson: LITAUSZKY LILLA e.h.
Herczeg Tóni: SOMHEGYI GYÖRGY
Vezényel: CSER ÁDÁM

Jegyvásárlás
Ünnep (16)
dráma egy részben 19:00 | KAMARA Bérletszünet Jegyvásárlás

28. csütörtök

Hunyadi László
opera 18:00 | NAGYSZÍNHÁZ Herman ifj. bérlet

V. László: BÖJTE SÁNDOR 
Cillei Ulrik: KELEMEN DÁNIEL
Szilágyi Erzsébet: ÁDÁM ZSUZSANNA
Hunyadi László: PATAKI ADORJÁN
Hunyadi Mátyás: EPERJESI ERIKA
Gara Miklós: GEIGER LAJOS
Gara Mária: KRISZTA KINGA
Szilágyi Mihály: GYETVAI DÁNIEL
Rozgonyi: KOLOZSI BALÁZS 
Hadnagy: DEMETER SÁNDOR 
Vezényel: CSER ÁDÁM 

Jegyvásárlás
Édes Anna
gyilkosság két részben 19:00 | KAMARA Bérletszünet Jegyvásárlás

március

01. péntek

Hunyadi László
opera 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Upor (Alap, Arany, Ezüst) bérlet

V. László: TÖTÖS ROLAND
Cillei Ulrik: RÁCZ ISTVÁN Liszt-díjas
Szilágyi Erzsébet: HERCZENIK ANNA
Hunyadi László: PATAKI ADORJÁN  
Hunyadi Mátyás: EPERJESI ERIKA
Gara Miklós: GEIGER LAJOS
Gara Mária: KRISZTA KINGA
Szilágyi Mihály: GYETVAI DÁNIEL
Rozgonyi: FORGÁCS PÉTER
Hadnagy: DEMETER SÁNDOR 
Vezényel: CSER ÁDÁM 

Ünnep (16)
dráma egy részben 19:00 | KAMARA Bérletszünet Jegyvásárlás
Agave
miskolci mítosz szünet nélkül 19:30 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás

02. szombat

Három nővér
vágyakozás két részben 15:00 | NAGYSZÍNHÁZ Déryné (Alap, Arany, Ezüst) bérlet Jegyvásárlás
Álom luxuskivitelben
táncjáték két felvonásban 17:00 | KAMARA Csiky (Arany, Ezüst) bérlet Jegyvásárlás
Lear halála (16)
tragikomédia egy részben 19:00 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás

05. kedd

Pályaválasztás
tantermi előadás 08:40 | Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakgimnázium
KLAMM háborúja
tantermi előadás 10:25 | Avasi Gimnázium
Hunyadi László
opera 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Szigligeti (Alap, Arany, Ezüst) bérlet

V. László: TÖTÖS ROLAND
Cillei Ulrik: RÁCZ ISTVÁN Liszt-díjas
Szilágyi Erzsébet: ÁDÁM ZSUZSANNA
Hunyadi László: TURPINSZKY GIPPERT BÉLA 
Hunyadi Mátyás: DOBROTKA SZILVIA
Gara Miklós: GEIGER LAJOS
Gara Mária: KRISZTA KINGA
Szilágyi Mihály: GYETVAI DÁNIEL
Rozgonyi: KOLOZSI BALÁZS
Hadnagy: DEMETER SÁNDOR 
Vezényel: PHILIPPE DE CHALENDAR

Jegyvásárlás
Agave
miskolci mítosz szünet nélkül 19:00 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás

06. szerda

Pályaválasztás
tantermi előadás 08:40 | Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakgimnázium
János vitéz
mesebalett 12 éves korig 14:00 | KAMARA Kerekerdő bérlet Jegyvásárlás
A cirkuszhercegnő
operett 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Bérletszünet Fedora Palinska hercegnő: DOBÓ ENIKŐ
Mister X: SZŐCS ARTUR
Miss Mabel Gibson: LITAUSZKY LILLA e.h.
Herczeg Tóni: 
Vezényel: PHILIPPE DE CHALENDAR
Jegyvásárlás
Édes Anna
gyilkosság két részben 19:00 | KAMARA Bérletszünet Jegyvásárlás

07. csütörtök

János vitéz
mesebalett 12 éves korig 10:00 | KAMARA Hétmérföldes bérlet Jegyvásárlás
Hunyadi László
opera 16:30 | NAGYSZÍNHÁZ Zrínyi ifj. bérlet

V. László: BÖJTE SÁNDOR 
Cillei Ulrik: KELEMEN DÁNIEL
Szilágyi Erzsébet: ÁDÁM ZSUZSANNA
Hunyadi László: TURPINSZKY GIPPERT BÉLA 
Hunyadi Mátyás: EPERJESI ERIKA
Gara Miklós: GEIGER LAJOS
Gara Mária: NÁNÁSI HELGA
Szilágyi Mihály: GYETVAI DÁNIEL
Rozgonyi: FORGÁCS PÉTER
Hadnagy: DEMETER SÁNDOR 
Vezényel: PHILIPPE DE CHALENDAR

Jóembert keresünk (16)
zenés példázat 19:00 | KAMARA Bérletszünet Jegyvásárlás
Eklektikon 2048 (16)
pándimenzionális végjáték 19:30 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás

08. péntek

Hello, Dolly!
musical 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Bérletszünet Mrs. Dolly Levi: Nádasi Erika
Karmester: Philippe de Chalendar
Jegyvásárlás
Jóembert keresünk (16)
zenés példázat 19:00 | KAMARA Vörösmarty (Arany) bérlet Jegyvásárlás
Eklektikon 2048 (16)
pándimenzionális végjáték 19:30 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás

09. szombat

KAKAÓKONCERT
Beavató kamarakoncert 11:00 | Nagyszínház nézőtéri társalgó Jegyvásárlás
Hello, Dolly!
musical 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Egressy (Alap, Arany, Ezüst) bérlet Mrs. Dolly Levi: Seres Ildikó
Karmester: Philippe de Chalendar
Jegyvásárlás
Jóembert keresünk (16)
zenés példázat 19:00 | KAMARA Katona (Arany) bérlet Jegyvásárlás

12. kedd

Pályaválasztás
tantermi előadás 08:30 | Zrínyi Ilona Gimnázium
János vitéz
mesebalett 12 éves korig 10:00 | KAMARA Szivárvány bérlet Jegyvásárlás
Hunyadi László
opera 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Egyetemi bérlet

V. László: BÖJTE SÁNDOR 
Cillei Ulrik: KELEMEN DÁNIEL
Szilágyi Erzsébet: ÁDÁM ZSUZSANNA
Hunyadi László: PATAKI ADORJÁN
Hunyadi Mátyás: DOBROTKA SZILVIA
Gara Miklós: LABORFALVI SOÓS BÉLA
Gara Mária: NÁNÁSI HELGA
Szilágyi Mihály: GYETVAI DÁNIEL
Rozgonyi: KOLOZSI BALÁZS
Hadnagy: DEMETER SÁNDOR 
Vezényel: CSER ÁDÁM 

Jegyvásárlás
Agave
miskolci mítosz szünet nélkül 19:00 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás

13. szerda

János vitéz
mesebalett 12 éves korig 14:00 | KAMARA Bérletszünet
Hunyadi László
opera 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Lehár (Alap, Arany, Ezüst) bérlet

V. László: BÖJTE SÁNDOR
Cillei Ulrik: KELEMEN DÁNIEL
Szilágyi Erzsébet: HERCZENIK ANNA
Hunyadi László: TURPINSZKY GIPPERT BÉLA 
Hunyadi Mátyás: DOBROTKA SZILVIA
Gara Miklós: LABORFALVI SOÓS BÉLA
Gara Mária: KRISZTA KINGA
Szilágyi Mihály: GYETVAI DÁNIEL
Rozgonyi: FORGÁCS PÉTER
Hadnagy: DEMETER SÁNDOR 
Vezényel: CSER ÁDÁM

Ünnep (16)
dráma egy részben 19:00 | KAMARA Csapó János bérlet Jegyvásárlás
Agave
miskolci mítosz szünet nélkül 19:30 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás

14. csütörtök

Pályaválasztás
tantermi előadás 08:25 | Avasi Gimnázium
Három nővér
vágyakozás két részben 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Madách (Alap, Arany, Ezüst) bérlet
Lear halála (16)
tragikomédia egy részben 19:00 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás

16. szombat

Hunyadi László
opera 15:00 | NAGYSZÍNHÁZ Déryné (Alap, Arany, Ezüst) bérlet

V. László: BÖJTE SÁNDOR 
Cillei Ulrik: KELEMEN DÁNIEL
Szilágyi Erzsébet: HERCZENIK ANNA
Hunyadi László: PATAKI ADORJÁN  
Hunyadi Mátyás: EPERJESI ERIKA
Gara Miklós: GEIGER LAJOS
Gara Mária: NÁNÁSI HELGA
Szilágyi Mihály: GYETVAI DÁNIEL
Rozgonyi: KOLOZSI BALÁZS 
Hadnagy: DEMETER SÁNDOR 
Vezényel: CSER ÁDÁM 

Jóembert keresünk (16)
zenés példázat 17:00 | KAMARA Csiky (Arany) bérlet Jegyvásárlás

19. kedd

Pályaválasztás
tantermi előadás 08:30 | Zrínyi Ilona Gimnázium
Így szerettek ők - József Attila
Felolvasószínház Nyáry Krisztián kötete alapján 17:00 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás
CASABLANCA
táncelőadás 19:00 | KAMARA Bérletszünet Jegyvásárlás
Így szerettek ők - József Attila
Felolvasószínház Nyáry Krisztián kötete alapján 19:00 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás

20. szerda

János vitéz
mesebalett 12 éves korig 10:00 | KAMARA Habakuk bérlet Jegyvásárlás
KLAMM háborúja
tantermi előadás 10:25 | MSZC Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola
János vitéz
mesebalett 12 éves korig 14:00 | KAMARA Bérletszünet
Eklektikon 2048 (16)
pándimenzionális végjáték 19:00 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás

21. csütörtök

János vitéz
mesebalett 12 éves korig 14:00 | KAMARA Egyszervolt bérlet Jegyvásárlás
Cyrano
színmű 18:00 | NAGYSZÍNHÁZ Jezsuita bérlet Jegyvásárlás
Eklektikon 2048 (16)
pándimenzionális végjáték 19:00 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás

22. péntek

Cyrano
színmű 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Bemutató (Alap, Arany, Ezüst) bérlet

23. szombat

KILÉPŐ
17:00 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás
Cyrano
színmű 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Latinovits (Alap, Arany, Ezüst) bérlet Jegyvásárlás

26. kedd

Cyrano
színmű 17:00 | NAGYSZÍNHÁZ Balikó Tamás bérlet Jegyvásárlás

27. szerda

Cyrano
színmű 18:00 | NAGYSZÍNHÁZ Ferenczi ifj. bérlet Jegyvásárlás

28. csütörtök

KLAMM háborúja
tantermi előadás 12:25 | Avasi Gimnázium
Cyrano
színmű 18:00 | NAGYSZÍNHÁZ Herman ifj. bérlet Jegyvásárlás
CASABLANCA
táncelőadás 19:00 | A Miskolci Balett vendégjátéka Budapesten a Művészetek Palotájában a Nemzeti Táncszínház szervezésében

29. péntek

A velencei kalmár (18)
vígjáték a gyűlöletről 19:00 | KAMARA Bemutató (Arany, Ezüst) bérlet
Cyrano
színmű 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Földes ifj. bérlet Jegyvásárlás

30. szombat

Cyrano
színmű 17:00 | NAGYSZÍNHÁZ Csiky (Alap, Arany, Ezüst) bérlet Jegyvásárlás
A velencei kalmár (18)
vígjáték a gyűlöletről 19:00 | KAMARA Egressy (Arany, Ezüst) bérlet Jegyvásárlás

április

02. kedd

Három nővér
vágyakozás két részben 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Bérletszünet Érzékenyített előadás Jegyvásárlás

03. szerda

Hunyadi László
opera 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Jegyvásárlás

27. szombat

Szentivánéji álom
táncszínházi előadás JÁTÉKSZÍN