Havi műsor

HU

szeptember

24. péntek

Mágnás Miska (14)
operett 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Szabó Lőrinc bérlet Miska: RÓZSA KRISZTIÁN
Marcsa: CZAKÓ JULIANNA 
Baracs István: HARSÁNYI ATTILA Jászai-díjas 
Rolla: EPERJESI ERIKA
Pixi: BODOKY MÁRK
Mixi: FANDL FERENC 
Eleméry gróf: KOKICS PÉTER
Vezényel: CSER ÁDÁM
Jegyvásárlás

25. szombat

KAKAÓKONCERT
Beavató kamarakoncert 11:00 | Nagyszínház nézőtéri társalgó Jegyvásárlás
Producerek (18)
musical 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Bérletszünet

MAX BIALYSTOCK: SALAT LEHEL
LEO BLOOM: RÓZSA KRISZTIÁN 
ULLA: CZAKÓ JULIANNA 
FRANZ LIEBKIND: BÉRES BENCE e.h.
ROGER DE BRIS: SZŐCS ARTUR
CARMEN GHIA: TEGYI KORNÉL e.h.
ÖLELJ-CSÓKOLJ: NÁDASY ERIKA
Vezényel: CSER ÁDÁM 


Jegyvásárlás
Hazatérés (16)
tragikomédia 19:00 | KAMARA Kamaraszínház Bemutató bérlet Jegyvásárlás

28. kedd

FEKETESZÁRÚ CSERESZNYE
színjáték 19:00 | KAMARA Bérletszünet Jegyvásárlás

29. szerda

Hazatérés (16)
tragikomédia 19:00 | KAMARA Csapó János bérlet

október

01. péntek

DÉJÀ VU
történelem képekben sok zenével 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Nagyszínház Bemutató bérlet

02. szombat

Mágnás Miska (14)
operett 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Sebestyén Mihály bérlet

06. szerda

FEKETESZÁRÚ CSERESZNYE
színjáték 19:00 | KAMARA Bérletszünet Jegyvásárlás

07. csütörtök

Producerek (18)
musical 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Bérletszünet MAX BIALYSTOCK: SALAT LEHEL
LEO BLOOM: RÓZSA KRISZTIÁN
ULLA: CZVIKKER LILLA
FRANZ LIEBKIND: FARKAS SÁNDOR 
ROGER DE BRIS: SZŐCS ARTUR 
CARMEN GHIA: TEGYI KORNÉL e.h.
ÖLELJ-CSÓKOLJ: NÁDASY ERIKA 
Vezényel: PHILIPPE DE CHALENDAR
Jegyvásárlás

08. péntek

RÓZSA ÉS IBOLYA
mesebalett 10:00 | KAMARA Lázár Ervin Program előadása
Jegyek nem válthatók
Producerek (18)
musical 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Bérletszünet MAX BIALYSTOCK: LAJOS ANDRÁS 
LEO BLOOM: BÖRCSÖK OLIVÉR e.h.
ULLA: CZAKÓ JULIANNA
FRANZ LIEBKIND: BÉRES BENCE e.h.
ROGER DE BRIS: PAPP ENDRE
CARMEN GHIA: BODOKY MÁRK
ÖLELJ-CSÓKOLJ: MOLNÁR ANNA
Vezényel: PHILIPPE DE CHALENDAR
Jegyvásárlás
VADKACSA (12)
színmű 19:00 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás

09. szombat

DÉJÀ VU
történelem képekben sok zenével 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Bérletszünet Jegyvásárlás
Hazatérés (16)
tragikomédia 19:00 | KAMARA Bérletszünet Jegyvásárlás

12. kedd

Várnagy Kristóf: TEST EST - Maday Tímea Kinga: LUNA (14)
táncelőadás 16:00 | JÁTÉKSZÍN Imre Zoltán Program Jegyvásárlás

15. péntek

Bolha a fülbe (14)
vígjáték 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Nagyszínház Bemutató bérlet

16. szombat

KAKAÓKONCERT
Beavató kamarakoncert 11:00 | Nagyszínház nézőtéri társalgó Jegyvásárlás
Bolha a fülbe (14)
vígjáték 15:00 | NAGYSZÍNHÁZ Déryné Széppataki Róza bérlet
Kasimir és Karoline (16)
színmű 19:00 | KAMARA Kamaraszínház Bemutató bérlet

19. kedd

Bolha a fülbe (14)
vígjáték 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Kazimir Károly bérlet

20. szerda

RÓZSA ÉS IBOLYA
mesebalett 10:00 | KAMARA Lázár Ervin Program előadása
Jegyek nem válthatók
Bolha a fülbe (14)
vígjáték 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Jenbach Béla bérlet

21. csütörtök

RÓZSA ÉS IBOLYA
mesebalett 10:00 | KAMARA Lázár Ervin Program előadása
Jegyek nem válthatók
szentivánéjiÁ!
vígjáték 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Bérletszünet Jegyvásárlás

22. péntek

Bál a Savoyban
operett 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Bérletszünet
Érzékenyített (jelet, narrált) előadás
Jegyvásárlás
Vojáger (16)
kortárs magyar színmű 19:00 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás

23. szombat

28. csütörtök

Tiltott ösvények
19:00 | A Miskolci Balett vendégjátéka Lengyelországban, a ROZBARK Bytom Tánc-és Mozgásszínházban

29. péntek

Hermelin (14)
színmű 18:00 | NAGYSZÍNHÁZ Premier (Bérletszünet)
Augusztus
nonverbális előadás 19:00 | JÁTÉKSZÍN A Maladype Színház vendégjátéka Jegyvásárlás

30. szombat

Hermelin (14)
színmű 18:00 | NAGYSZÍNHÁZ Bérletszünet
Jegyvásárlás

november

20. szombat

Tiltott ösvények / Nem én voltam
táncelőadás KAMARA BEMUTATÓ ELŐADÁS
A SZÍNHÁZ IGAZGATÓSÁGA A MŰSORVÁLTOZÁS JOGÁT FENNTARTJA!