Közönségtalálkozó a színházban!

Közönségtalálkozó a színházban!

Áprilisban újra szakmai beszélgetéssel egybekötött közönségtalálkozót szervezünk a Revizor kritikai portál együttműködésével! Ráadásul nem csak egy, hanem két előadásunkat is testközelből ismerhetik meg az érdeklődők!

Részletek:

Április 16-án 19 órától az Apátlanul (Platonov) című előadásra várjuk Önöket, melyet Keszég László rendezett. Az előadás után Csáki Judit kritikus beszélget a színmű szereplőivel és alkotóival, amihez a közönség tagjai is hozzájárulhatnak kérdéseikkel és hozzászólásaikkal.

Április 17-én 19 órától a legutóbb bemutatott előadásunkat, a Buborékok című keserű komédiát nézhetik meg Rusznyák Gábor rendezésében, majd utána Jászay Tamás kritikus vezényletével kivesézhetik a színdarabot. Az előadás születésétől kezdve az izgalmas kulisszatitkokig minden érdekességet megosztanak az alkotók az érdeklődő nézőkkel.

A szakmai beszélgetések az előadások végét követően, rövid szünet után kezdődnek. Az Apátlanul (Platonov) című előadás 170 perc egy szünettel, a Buborékok pedig 160 perc egy szünettel.

Az előadás utáni szakmai beszélgetés minden érdeklődő számára nyitott – azokat is szívesen látjuk, akik nem rendelkeznek jeggyel az előadásra. Azonban biztatjuk nézőinket, hogy tekintsék meg az előadást a beszélgetés előtt, hiszen a friss élmény még gazdagabbá teheti a közös eszmecserét.

Szeretettel várjuk Önöket – kérdezzenek, kapcsolódjanak be, és osszák meg gondolataikat!