Havi műsor

HU

április

03. kedd

MARICA GRÓFNŐ
Operett két részben 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Bérletszünet
Marica grófnő: Eperjesi Erika
Tasziló gróf: Szőcs Artur
Liza: Láng Annamária
Karmester: Philippe de Chalendar
Jegyvásárlás

04. szerda

A VARÁZSFUVOLA
opera 17:00 | NAGYSZÍNHÁZ Latabár ifj. bérlet

Sarastro, Ízisz főpapja: JEKL LÁSZLÓ
Az Éj Királynője: SZAKÁCS ILDIKÓ
Pamina: ZEMLÉNYI ESZTER
Tamino: BOCSKAI ISTVÁN
Papageno, madarász fiú: DONKÓ IMRE
Papagena, Papageno kedvese: BOJTOS LUCA
I. Dáma: RENDES ÁGNES
II. Dáma: EPERJESI ERIKA
III. Dáma: BÓDI MARIANNA
Monostatos, szerecsen: BÖJTE SÁNDOR
Öreg pap, Második őrt álló: FORGÁCS PÉTER
Fiatal pap, Első őrt álló: BIRI GERGELY
Vezényel: PHILIPPE DE CHALENDAR

Jegyvásárlás
EMBEREK ALKONYA (16)
kortárs magyar színmű 19:00 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás

05. csütörtök

A VARÁZSFUVOLA
opera 16:30 | NAGYSZÍNHÁZ Zrínyi ifj. bérlet

Sarastro, Ízisz főpapja: CSER KRISZTIÁN
Az Éj Királynője: RŐSER ORSOLYA HAJNALKA
Pamina: ZEMLÉNYI ESZTER
Tamino: BOCSKAI ISTVÁN
Papageno, madarász fiú: DONKÓ IMRE
Papagena, Papageno kedvese: BOJTOS LUCA
I. Dáma: RENDES ÁGNES
II. Dáma: EPERJESI ERIKA
III. Dáma: BÓDI MARIANNA
Monostatos, szerecsen: BÖJTE SÁNDOR
Öreg pap, Második őrt álló: KOLESZÁR ÁKOS
Fiatal pap, Első őrt álló: BIRI GERGELY
Vezényel: PHILIPPE DE CHALENDAR

Jegyvásárlás
Gólyakalifa (16)
Kettéhasadt monodráma Babits Mihály A gólyakalifa című regénye alapján 19:00 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás

06. péntek

KABARÉ (16)
musical 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Upor (Alap, Arany, Ezüst) bérlet

Sally Bowles: RADNAY CSILLA
Schultz úr: SZEGEDI DEZSŐ
Karmester: PHILIPPE DE CHALENDAR
Jegyvásárlás
GYÖRGYIKE DRÁGA GYERMEK
színmű 19:00 | KAMARA Bemutató (Arany) bérlet Jegyvásárlás

07. szombat

KAKAÓKONCERT
Beavató kamarakoncert 11:00 | Nagyszínház nézőtéri társalgó Jegyvásárlás
KABARÉ (16)
musical 15:00 | NAGYSZÍNHÁZ Déryné (Alap, Arany, Ezüst) bérlet

Sally Bowles: CZAKÓ JULIANNA
Schultz úr: KINCSES KÁROLY
Karmester: PHILIPPE DE CHALENDAR
Jegyvásárlás
GYÖRGYIKE DRÁGA GYERMEK
színmű 17:00 | KAMARA Csiky (Arany) bérlet Jegyvásárlás
LÉLEKCSÖND
20:00 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás

09. hétfő

Elza, vagy a világ vége (16)
hadművelet két részben 21:00 | Vendégjáték Debrecenben, a XI. Deszka Fesztiválon

10. kedd

Süsü, a sárkány kalandjai
zenés mesejáték két részben 10:00 | KAMARA Bérletszünet
FÖLDES EST
18:00 | NAGYSZÍNHÁZ
CASABLANCA
táncelőadás 19:00 | KAMARA Szigligeti (Arany, Ezüst) bérlet Jegyvásárlás
A KAUKÁZUSI KRÉTAKÖR (16)
színmű két részben 19:30 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás

11. szerda

Süsü, a sárkány kalandjai
zenés mesejáték két részben 10:00 | KAMARA Bérletszünet
A VARÁZSFUVOLA
opera 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Bérletszünet

Sarastro, Ízisz főpapja: CSER KRISZTIÁN
Az Éj Királynője: SZAKÁCS ILDIKÓ
Pamina: ZEMLÉNYI ESZTER
Tamino: BOCSKAI ISTVÁN
Papageno, madarász fiú: HÁBETLER ANDRÁS
Papagena, Papageno kedvese: EPERJESI ERIKA
I. Dáma: RENDES ÁGNES
II. Dáma: DOBROTKA SZILVIA
III. Dáma: BUSA GABRIELLA
Monostatos, szerecsen: BÖJTE SÁNDOR
Öreg pap, Második őrt álló: FORGÁCS PÉTER
Fiatal pap, Első őrt álló: ÁG ZSOLT
Vezényel: CSER ÁDÁM

Jegyvásárlás
GYÖRGYIKE DRÁGA GYERMEK
színmű 19:00 | KAMARA Lehár (Arany) bérlet Jegyvásárlás

12. csütörtök

FURCSA PÁR
Vígjáték 18:00 | NAGYSZÍNHÁZ Herman ifj. bérlet Jegyvásárlás
HÓHÉROK (14)
fekete komédia 19:00 | KAMARA Bérletszünet Jegyvásárlás

13. péntek

MARICA GRÓFNŐ
Operett két részben 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Bérletszünet
Marica grófnő: Balog Tímea
Tasziló gróf: Szőcs Artur
Liza: Tenki Dalma
Karmester: Cser Ádám
Jegyvásárlás

14. szombat

Süsü, a sárkány kalandjai
zenés mesejáték két részben 11:00 | KAMARA Zerlina bérlet Jegyvásárlás
KILÉPŐ
17:00 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás
FURCSA PÁR
Vígjáték 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Katona (Alap, Arany, Ezüst) bérlet Jegyvásárlás
HÓHÉROK (14)
fekete komédia 19:00 | KAMARA Egressy (Arany, Ezüst) bérlet Jegyvásárlás

16. hétfő

MINDEN EGÉR SZERETI A SAJTOT
zenés mesejáték két részben 14:30 | Vendégjáték Budapesten, a Thália Színházban

17. kedd

MINDEN EGÉR SZERETI A SAJTOT
zenés mesejáték két részben 11:00 | Vendégjáték Budapesten, a Thália Színházban
Süsü, a sárkány kalandjai
zenés mesejáték két részben 14:00 | KAMARA Óperenciás bérlet
MINDEN EGÉR SZERETI A SAJTOT
zenés mesejáték két részben 14:30 | Vendégjáték Budapesten, a Thália Színházban
A VARÁZSFUVOLA
opera 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Egyetemi bérlet

Sarastro, Ízisz főpapja: JEKL LÁSZLÓ
Az Éj Királynője: SZAKÁCS ILDIKÓ
Pamina: SYLWIA OLSZYNSKA
Tamino: YANIS BENABDALLAH
Papageno, madarász fiú: DONKÓ IMRE
Papagena, Papageno kedvese: BOJTOS LUCA
I. Dáma: RENDES ÁGNES
II. Dáma: EPERJESI ERIKA
III. Dáma: BUSA GABRIELLA
Monostatos, szerecsen: BÖJTE SÁNDOR
Öreg pap, Második őrt álló: KOLESZÁR ÁKOS
Fiatal pap, Első őrt álló: BIRI GERGELY
Vezényel: CSER ÁDÁM

Jegyvásárlás
RUY BLAS
színmű 19:00 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás

18. szerda

CSONGOR ÉS TÜNDE
drámai költemény 17:00 | KAMARA Latabár ifj. "A" bérlet Jegyvásárlás
A VARÁZSFUVOLA
opera 18:00 | NAGYSZÍNHÁZ Ferenczy ifj. bérlet

Sarastro, Ízisz főpapja: JEKL LÁSZLÓ
Az Éj Királynője: RŐSER ORSOLYA HAJNALKA
Pamina: SYLWIA OLSZYNSKA
Tamino: YANIS BENABDALLAH
Papageno, madarász fiú: DONKÓ IMRE
Papagena, Papageno kedvese: BOJTOS LUCA
I. Dáma: RENDES ÁGNES
II. Dáma: EPERJESI ERIKA
III. Dáma: BUSA GABRIELLA
Monostatos, szerecsen: BÖJTE SÁNDOR
Öreg pap, Második őrt álló: KOLESZÁR ÁKOS
Fiatal pap, Első őrt álló: BIRI GERGELY
Vezényel: CSER ÁDÁM

Jegyvásárlás
EMBEREK ALKONYA (16)
kortárs magyar színmű 19:00 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás

19. csütörtök

CSONGOR ÉS TÜNDE
drámai költemény 18:00 | KAMARA Schiller ifj. "A" bérlet Jegyvásárlás
A VARÁZSFUVOLA
opera 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Madách (Alap, Arany, Ezüst) bérlet

Sarastro, Ízisz főpapja: CSER KRISZTIÁN
Az Éj Királynője: RŐSER ORSOLYA HAJNALKA
Pamina: SYLWIA OLSZYNSKA
Tamino: YANIS BENABDALLAH
Papageno, madarász fiú: DONKÓ IMRE
Papagena, Papageno kedvese: BOJTOS LUCA
I. Dáma: HERCZENIK ANNA
II. Dáma: EPERJESI ERIKA
III. Dáma: BUSA GABRIELLA
Monostatos, szerecsen: BÖJTE SÁNDOR
Öreg pap, Második őrt álló: FORGÁCS PÉTER
Fiatal pap, Első őrt álló: BIRI GERGELY
Vezényel: CSER ÁDÁM

Jegyvásárlás

20. péntek

MINDEN EGÉR SZERETI A SAJTOT
zenés mesejáték két részben 14:00 | KAMARA Bérletszünet
FURCSA PÁR
Vígjáték 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Bérletszünet Jegyvásárlás
CSONGOR ÉS TÜNDE
drámai költemény 19:00 | KAMARA Földes ifj. "B" bérlet Jegyvásárlás
EMBEREK ALKONYA (16)
kortárs magyar színmű 19:00 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás

21. szombat

Süsü, a sárkány kalandjai
zenés mesejáték két részben 14:00 | KAMARA Babszem bérlet Jegyvásárlás
KABARÉ (16)
musical 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Latinovits (Alap, Arany, Ezüst) bérlet

Sally Bowles: RADNAY CSILLA
Schultz úr: SZEGEDI DEZSŐ
Karmester: CSER ÁDÁM
Jegyvásárlás
RUY BLAS
színmű 19:00 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás

23. hétfő

Avasi Gála
15:00 | NAGYSZÍNHÁZ
Avasi Gála
18:00 | NAGYSZÍNHÁZ

24. kedd

Horizont Táncfesztivál - Julie kisasszony - Nyílt próba, beszélgetés
14:00 | JÁTÉKSZÍN A programra ingyenes jegyek igényelhetők a jegypénztárban
Horizont Táncfesztivál - Lépésről lépésre - Kiállítás megnyitó
16:00 | Nagyszínház nézőtéri társalgó Éder Vera Fotókiállítása
Horizont Táncfesztivál - Environment Vertical - Függőlegesen
táncelőadás 17:00 | Déryné park Retouramont (FR)
KABARÉ (16)
musical 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Bérletszünet

Sally Bowles: RADNAY CSILLA
Schultz úr: KINCSES KÁROLY
Karmester: CSER ÁDÁM
Jegyvásárlás
Horizont Táncfesztivál - For now, I am - Egyelőre, én vagyok
táncelőadás 19:00 | KAMARA Company Marc Brew (GB) Jegyvásárlás

25. szerda

Horizont Táncfesztivál - Ann-droid
táncelőadás 11:00 | KAMARA Bandart (HU) Jegyvásárlás
Horizont Táncfesztivál - Ann-droid
táncelőadás 14:00 | KAMARA Bandart (HU) Jegyvásárlás
KABARÉ (16)
musical 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Bérletszünet

Sally Bowles: CZAKÓ JULIANNA
Schultz úr: SZEGEDI DEZSŐ
Karmester: CSER ÁDÁM
Jegyvásárlás
Horizont Táncfesztivál - Femme
táncelőadás 19:00 | JÁTÉKSZÍN András Lóránt Társulat (RO) Jegyvásárlás

26. csütörtök

Horizont Táncfesztivál - Carmen
balett 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Pécsi Balett (HU) Jegyvásárlás
GYÖRGYIKE DRÁGA GYERMEK
színmű 19:00 | KAMARA Madách (Arany) bérlet Jegyvásárlás

27. péntek

Horizont Táncfesztivál - #Orfeusz#Eurüdiké
táncelőadás 17:00 | Kamaraszínház színpadán Simkó Beatrix-Grecsó Zoltán (HU) Jegyvásárlás
KABARÉ (16)
musical 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Vörösmarty (Alap, Arany, Ezüst) bérlet

Sally Bowles: CZAKÓ JULIANNA
Schultz úr: KINCSES KÁROLY
Karmester: CSER ÁDÁM
Jegyvásárlás
Horizont Táncfesztivál - Paula
táncelőadás 19:00 | JÁTÉKSZÍN Editta Braun Company & Iris Heitzinger (AT) Jegyvásárlás

28. szombat

FURCSA PÁR
Vígjáték 15:00 | NAGYSZÍNHÁZ Déryné (Alap, Arany, Ezüst) bérlet Jegyvásárlás
JULIE KISASSZONY
táncelőadás 19:00 | JÁTÉKSZÍN A Miskolci Balett bemutató előadása
Horizont Táncfesztivál - Sötét frigy (a Pekingi kacsa nyomán)
táncelőadás 20:30 | KAMARA EnKnapGroup/Josef Nadj (SLO) Jegyvásárlás

május

02. szerda

CSONGOR ÉS TÜNDE
drámai költemény 17:00 | KAMARA Latabár ifj. "B" bérlet Jegyvásárlás
MARICA GRÓFNŐ
Operett két részben 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Bérletszünet
Marica grófnő: Eperjesi Erika
Tasziló gróf: Szőcs Artur
Liza: Láng Annamária
Karmester: Philippe de Chalendar
Jegyvásárlás

03. csütörtök

Játék a kastélyban
vígjáték 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Bérletszünet Jegyvásárlás
CASABLANCA
táncelőadás 19:00 | KAMARA Madách (Arany, Ezüst) bérlet Jegyvásárlás

04. péntek

A mi osztályunk (16)
Történelem XIV órában 19:00 | KAMARA Bérletszünet Jegyvásárlás
A VARÁZSFUVOLA
opera 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Vörösmarty (Alap, Arany, Ezüst) bérlet

Sarastro, Ízisz főpapja: GÁBOR GÉZA
Az Éj Királynője: SZAKÁCS ILDIKÓ
Pamina: ZEMLÉNYI ESZTER
Tamino: BOCSKAI ISTVÁN
Papageno, madarász fiú: HÁBETLER ANDRÁS
Papagena, Papageno kedvese: BOJTOS LUCA
I. Dáma: HERCZENIK ANNA
II. Dáma: DOBROTKA SZILVIA
III. Dáma: BUSA GABRIELLA
Monostatos, szerecsen: BÖJTE SÁNDOR
Öreg pap, Második őrt álló: KOLESZÁR ÁKOS
Fiatal pap, Első őrt álló: BIRI GERGELY
Vezényel: PHILIPPE DE CHALENDAR

Jegyvásárlás
Doktor - A Te Álmod!
19:30 | JÁTÉKSZÍN

Sajnálattal informáljuk kedves nézőinket, hogy a Trojka Színházi Társulás technikai okok miatt lemondta a 2018. május 4-i „Dr.- A Te álmod” című előadását.
A már megváltott jegyek 2018. május 10-ig visszaválthatók vagy átcserélhetők a jegyirodában.
Köszönjük megértésüket!

05. szombat

KILÉPŐ
17:00 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás
KABARÉ (16)
musical 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Egressy (Alap, Arany, Ezüst) bérlet Sally Bowles: RADNAY CSILLA
Schultz úr: SZEGEDI DEZSŐ
Brünhilde: KŐHEGYI ANNA
Karmester: PHILIPPE DE CHALENDAR
Jegyvásárlás
GYÖRGYIKE DRÁGA GYERMEK
színmű 19:00 | KAMARA Latinovits (Arany) bérlet Jegyvásárlás

06. vasárnap

A KAUKÁZUSI KRÉTAKÖR (16)
színmű két részben 19:00 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás

08. kedd

KABARÉ (16)
musical 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Egyetemi bérlet Sally Bowles: CZAKÓ JULIANNA
Schultz úr: KINCSES KÁROLY
Brünhilde: LICHY JOHANNA
Karmester: CSER ÁDÁM
Jegyvásárlás
GYÖRGYIKE DRÁGA GYERMEK
színmű 19:00 | KAMARA Szigligeti (Arany) bérlet Jegyvásárlás

09. szerda

Süsü, a sárkány kalandjai
zenés mesejáték két részben 14:00 | KAMARA Kerekerdő bérlet Jegyvásárlás
Játék a kastélyban
vígjáték 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Bérletszünet Jegyvásárlás
JULIE KISASSZONY
táncelőadás 19:00 | JÁTÉKSZÍN Bősze György bérlet Jegyvásárlás

10. csütörtök

Kivilágos Kivirradtig
Istvánnap két részben 19:00 | KAMARA Bérletszünet Jegyvásárlás
Viktória
Operett 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Bérletszünet Koltay István: Szőcs Artur
Riquette: Varga Andrea
Vezényel: Philippe de Chalendar
Jegyvásárlás

11. péntek

Süsü, a sárkány kalandjai
zenés mesejáték két részben 14:00 | KAMARA Aranyalma bérlet Jegyvásárlás
Játék a kastélyban
vígjáték 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Bérletszünet Jegyvásárlás
CASABLANCA
táncelőadás 19:00 | KAMARA Upor (Arany, Ezüst) bérlet Jegyvásárlás
Gólyakalifa (16)
Kettéhasadt monodráma Babits Mihály A gólyakalifa című regénye alapján 19:00 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás

12. szombat

Gianni Schicchi - Operabeavató
operabeavató 11:00 | KAMARA Zerlina bérlet Jegyvásárlás
HÓHÉROK (14)
fekete komédia 17:00 | KAMARA Csiky (Arany, Ezüst) bérlet Jegyvásárlás
A VARÁZSFUVOLA
opera 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Latinovits (Alap, Arany, Ezüst) bérlet

Sarastro, Ízisz főpapja: CSER KRISZTIÁN 
Az Éj Királynője: RŐSER ORSOLYA HAJNALKA
Pamina: ZEMLÉNYI ESZTER
Tamino: YANIS BENABDALLAH
Papageno, madarász fiú: HÁBETLER ANDRÁS
Papagena, Papageno kedvese: BOJTOS LUCA
I. Dáma: HERCZENIK ANNA
II. Dáma: EPERJESI ERIKA
III. Dáma: BÓDI MARIANNA
Monostatos, szerecsen: BÖJTE SÁNDOR
Öreg pap, Második őrt álló: FORGÁCS PÉTER
Fiatal pap, Első őrt álló: ÁG ZSOLT
Vezényel: CSER ÁDÁM

Jegyvásárlás

15. kedd

MINDEN EGÉR SZERETI A SAJTOT
zenés mesejáték két részben 11:00 | Vendégjáték a tiszaújvárosi Derkovits Kulturális Központban Az előadás létrejöttét támogatta a Tiszaújváros Jövőjéért Alapítvány
MINDEN EGÉR SZERETI A SAJTOT
zenés mesejáték két részben 14:00 | Vendégjáték a tiszaújvárosi Derkovits Kulturális Központban Az előadás létrejöttét támogatta a Tiszaújváros Jövőjéért Alapítvány
KABARÉ (16)
musical 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Szigligeti (Alap, Arany, Ezüst) bérlet Sally Bowles: RADNAY CSILLA
Schultz úr: SZEGEDI DEZSŐ
Brünhilde: FANDL FRIDA
Karmester: PHILIPPE DE CHALENDAR
Jegyvásárlás
RUY BLAS
színmű 19:00 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás

16. szerda

Gianni Schicchi - Operabeavató
operabeavató 14:00 | KAMARA Papageno bérlet Jegyvásárlás
MARICA GRÓFNŐ
Operett két részben 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Bérletszünet
Marica grófnő: Balog Tímea
Tasziló gróf: Szőcs Artur
Liza: Tenki Dalma
Karmester: Cser Ádám
Jegyvásárlás
"Ahogytetszik" (16)
vígjáték két részben 19:00 | KAMARA Bérletszünet Jegyvásárlás
A lélek meztelen lazasága
19:30 | JÁTÉKSZÍN Monodráma Gábor Miklós Tollal című naplójegyzetei alapján Jegyvásárlás

17. csütörtök

CSONGOR ÉS TÜNDE
drámai költemény 16:30 | KAMARA Zrínyi ifj. "B" bérlet Jegyvásárlás
A VARÁZSFUVOLA
opera 19:00 | Vendégjáték az Erkel Színházban

Sarastro, Ízisz főpapja: CSER KRISZTIÁN
Az Éj Királynője: RŐSER ORSOLYA HAJNALKA
Pamina: SYLWIA OLSZYNSKA
Tamino: YANIS BENABDALLAH
Papageno, madarász fiú: HÁBETLER ANDRÁS
Papagena, Papageno kedvese: BOJTOS LUCA
I. Dáma: HERCZENIK ANNA
II. Dáma: EPERJESI ERIKA
III. Dáma: BÓDI MARIANNA
Monostatos, szerecsen: BÖJTE SÁNDOR
Öreg pap, Második őrt álló: FORGÁCS PÉTER
Fiatal pap, Első őrt álló: BIRI GERGELY
Vezényel: CSER ÁDÁM

EMBEREK ALKONYA (16)
kortárs magyar színmű 19:00 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás

18. péntek

Azt meséld el, Pista!
19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Az Örkény Színház előadása Jegyvásárlás
Kivilágos Kivirradtig
Istvánnap két részben 19:00 | KAMARA Bérletszünet Jegyvásárlás

19. szombat

KAKAÓKONCERT
Beavató kamarakoncert 11:00 | Nagyszínház nézőtéri társalgó Jegyvásárlás
KABARÉ (16)
musical 15:00 | NAGYSZÍNHÁZ Bérletszünet Sally Bowles: RADNAY CSILLA
Schultz úr: KINCSES KÁROLY
Brünhilde: KŐHEGYI ANNA
Karmester: PHILIPPE DE CHALENDAR
Jegyvásárlás
GYÖRGYIKE DRÁGA GYERMEK
színmű 15:00 | KAMARA Déryné (Arany) bérlet Jegyvásárlás
A KAUKÁZUSI KRÉTAKÖR (16)
színmű két részben 19:30 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás

22. kedd

Viktória
Operett 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Bérletszünet Koltay István: Dolhai Attila
Riquette: Varga Andrea
Vezényel: Philippe de Chalendar
Jegyvásárlás
Kivilágos Kivirradtig
Istvánnap két részben 19:00 | KAMARA Bérletszünet Jegyvásárlás

23. szerda

KABARÉ (16)
musical 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Lehár (Alap, Arany Ezüst) bérlet Sally Bowles: RADNAY CSILLA
Schultz úr: KINCSES KÁROLY
Brünhilde: KŐHEGYI ANNA
Karmester: CSER ÁDÁM
Jegyvásárlás
GYÖRGYIKE DRÁGA GYERMEK
színmű 19:00 | KAMARA Csapó János bérlet Jegyvásárlás

24. csütörtök

CSONGOR ÉS TÜNDE
drámai költemény 18:00 | KAMARA Schiller ifj. "B" bérlet Jegyvásárlás
FURCSA PÁR
Vígjáték 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Bérletszünet Jegyvásárlás
EMBEREK ALKONYA (16)
kortárs magyar színmű 19:00 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás

25. péntek

KABARÉ (16)
musical 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Bérletszünet Sally Bowles: CZAKÓ JULIANNA
Schultz úr: SZEGEDI DEZSŐ
Brünhilde: FANDL FRIDA
Karmester: PHILIPPE DE CHALENDAR
Jegyvásárlás
GYÖRGYIKE DRÁGA GYERMEK
színmű 19:00 | KAMARA Upor (Arany) bérlet Jegyvásárlás

26. szombat

MINDEN EGÉR SZERETI A SAJTOT
zenés mesejáték két részben 10:00 | KAMARA Zártkörű előadás
JULIE KISASSZONY
táncelőadás 15:00 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás
KABARÉ (16)
musical 17:00 | NAGYSZÍNHÁZ Csiky (Alap, Arany, Ezüst) bérlet Sally Bowles: CZAKÓ JULIANNA
Schultz úr: SZEGEDI DEZSŐ
Brünhilde: LICHY JOHANNA
Karmester: PHILIPPE DE CHALENDAR
Jegyvásárlás
GYÖRGYIKE DRÁGA GYERMEK
színmű 19:00 | KAMARA Egressy (Arany) bérlet Jegyvásárlás

28. hétfő

Anna Karenina
Romantikus táncjáték 19:00 | A Miskolci Balett vendégjátéka Budapesten a Művészetek Palotájában a Nemzeti Táncszínház szervezésében

29. kedd

FURCSA PÁR
Vígjáték 19:00 | NAGYSZÍNHÁZ Bérletszünet Jegyvásárlás
HÓHÉROK (14)
fekete komédia 19:00 | KAMARA Bérletszünet Jegyvásárlás

30. szerda

HÓHÉROK (14)
fekete komédia 19:00 | KAMARA Lehár (Arany, Ezüst) bérlet Jegyvásárlás
RUY BLAS
színmű 19:00 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás

31. csütörtök

Gianni Schicchi - Operabeavató
operabeavató 14:00 | KAMARA Nemecsek bérlet Jegyvásárlás
HÓHÉROK (14)
fekete komédia 19:00 | KAMARA Madách (Arany, Ezüst) bérlet Jegyvásárlás
JULIE KISASSZONY
táncelőadás 19:00 | JÁTÉKSZÍN Jegyvásárlás